yükleniyor

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Atlantik Ajans kurulduğu günden bu yana, her sektörde faaliyet gösteren kurumsal ve bireysel müşterilerine, yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiş, her gün artan deneyimlerini yaptığı iş birlikler ile müşterilerine yansıtmış, gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip edip hizmet verdiği kişilerin günceli takip etmesini sağlamış bir teknoloji firmasıdır.

Sunduğu özgün ve yenilikçi hizmetleriyle Atlantik Ajans, her geçen gün müşteri portföyünü genişletmeye devam ederken, yaptığı nitelikli çalışmalarla firmaların marka değerlerini yükselterek sektöründe kısa süre içerisinde lider konuma ulaşmıştır.

“İyi hizmet herkesin hakkıdır” mottosuyla çıktığımız bu yolda her geçen gün müşterilerimiz tarafından daha yukarı noktalara taşınmaya devam ediyoruz. Yine de bu memnuniyet oranıyla yetinmekle kalmayıp Dijital sektörün seviyesini daha üst sıralara çıkarmak için doğru ve yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz.

Dijital dünyada firmaları üst konumlara taşıyacak birçok hizmet imkânı sunuyoruz. Günümüz internet sitelerinin oluşturulması, doğru sonuca odaklı CEO çalışmaları, ADS reklam ve E-ticaret; hizmet verdiğimiz iş kollarından bazılarıdır.

Uzun yıllardır bir arada çalışan uzman çalışma kadromuz, bu zaman zarfında birçok firmanın ticari değerini üst sıralara taşıdı. Aynı titiz ve yaratıcı çalışmalarla bugün de birçok firmanın marka değerini yükseltmeye devam ediyoruz.

Müşteriler tarafından duyulan teveccüh ve ismimizin her geçtiği yerde gördüğümüz itibarın tesadüf olmadığını, yaptığımız işlerde ortaya koymuş olduğumuz yenilikçi ve yaratıcı fikirler ile kanıtlamış olduk. Özellikle Kuyumcukent işletmelerinin markalaşma döneminde attığımız yenilikçi adımlar, özellikle İstanbul bölgesinde ismimizin hızla yayılmasına vesile oldu.

Hiçbir başarı tesadüf değildir. Başarıya ulaşmak için talepleri en iyi şekilde karşılamak ve bu hizmeti sürdürülebilir kılmak gerekir. Bugüne kadar müşterilerimizin taleplerine ve sorunlarına en iyi çözümleri sunduk.

Tıpkı dün olduğu gibi bugün de Atlantik Ajans olarak müşterilerimize iyiyi değil, en iyiyi sunmaya devam ediyoruz.


VİZYONUMUZ

Sadece ülkemizde değil aynı zamanda uluslararası platformlarda da tanınan, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, sektördeki diğer Ajanslar tarafından örnek olarak gösterilen bir Web ajansı olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize özgün ve yaratıcı bir hizmet sağlamak ve günün sonunda tarafımızca tüm beklentilerinin karşılanmasını sağlamak. 

İş birlikçilerimizi müşteriden ziyade ailemizin bir parçası olarak görmek Atlantik Ajans olarak en önemli vizyonlarımızdan birisidir.


MİSYONUMUZ

İşletmelerin büyük emekler ile yarattıkları markalarına verdiğimiz değer ve bu markanın sürdürülebilirliğine olan inancımı doğrultusunda, uzun yıllardır edindiğimiz birikim ve onunla orantılı büyüyen uzman kadromuzdan faydalanarak, müşterilerimizin sektördeki rakiplerinin her zaman için bir adım önde olmalarını sağlamak… İş birlikçilerimizin belirlediği hedeflere ulaşmasını sağlamak adına özverili ve fedakârca çalışmak…

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!