yükleniyor

Ürün Çekimi

MÜCEVHER ÇEKİMİ

Günümüzde mücevher çekimi, sergilenen ürünler kadar değerli ve önemlidir. Ürün ne derece güzel bir tasarıma sahip olursa olsun, müşterilerin satın alma kararındaki en büyük etken, sanatsal estetiğe sahip bir görsel ile sergilenmesi belirler. 

Yakın dönemde yapılan bir araştırmaya göre mücevher satın alan kişilerin %67’si, satın alırken en çok ürünün görselinden etkileniyor. Bu da mücevher çekimi hizmetinin ne denli önemli olduğunu, profesyoneller tarafından uygulandığında işletmeye ne derece katkı sağlayacağının bir göstergesidir.

Sahip olduğunuz bu nadide ürünleri tanıtması için ajans ararken, düğün fotoğrafçısı, mekan fotoğrafçısı gibi meziyetlere sahip insanlarla çalışmak içinize sinmez. Bu endişeniz haklı ve yerinde bir endişedir. Çünkü elinizdeki ürünün değerini ve müşterilerin bu ürünlere verdiği önemi en iyi siz bilirsiniz. Bu yüzden mücevher çekimi alanında deneyimli, bakış açısına sahip, bu alanda bir vizyonu olan, işin püf noktalarına hâkim kişiler ile çalışmak, sizin için doğru bir karar olacaktır. Çünkü mücevher çekimi hizmeti sanıldığından çok daha zor ve karmaşıktır.

Bulunduğunuz sektörde markanızı rakiplerinizin önüne taşımak için, bu alanda deneyim kazanmış, kadrosu uzman, trendleri hem yakından takip eden hem de yeni trendlere imza atan, yenilikçi vizyonuyla müşterilerine kendi kanıtlamış profesyonel bir ajans ile çalışmanız gerekir.

Atlantik Ajans mücevher çekimi sektöründe kendini zirveye konumlandırmış ve bu başarısının tesadüf olmadığını yarattığı müşteri memnuniyetleriyle ispatlamış bir ajanstır. Talep ettiğiniz ürünlerin özelliklerine uygun ışıklandırma, perde, ses ve kamera ekipmanlarına sahiptir. Uzun yıllardır bu alanda edindiği deneyim ile mücevherlerinizi en doğru şekilde müşterilerinize sunmanızı sağlar.

Mücevher Çekimi Teknikleri Nelerdir?

Mücevher çekimi, diğer tüm fotoğrafçılık tekniklerinden ayrı bir çalışma prensibine sahiptir. Örneğin yansımaları asgari seviyeye indirmek için doğru ışık uygulamaları yapılmalıdır. Aksi halde mücevherler öylesine göz kamaştırır ki, ürün asla görünmez. Bunun için çekim sırasında doğru açı elzemdir. Doğru açı, objektif ışık ile harmanlandığı taktirde ortaya son derece sanatsal ve estetik görseller çıkar. Peki mücevher çekimlerinde dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?

Işığı doğru kullanın

Tripod kullanın

Odaklanmaya dikkat edin

Diyafram değerini doğru konumlayın

Pozla süresine dikkat edin

Doğru çekim açısını keşfedin

Ürünlerinizi profesyonel ellere emanet ederek nitelikli işlere imza atabilirsiniz. 

Atlantik Ajans, sadece doğru bir çekim hizmeti sunmaz. Çekim sonrasında da görseller üzerinde profesyonel dokunuşlar yapar. Bu da ürünlerinizi kusursuz bir biçimde sergilemenize olanak tanır.

Mücevher çekimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!