FİRMALAR ARASI YAZILIM

Brezilya, Amerika, Hindistan, Çin, Hong Kong, Birleşik Arap Emirlikleri ticarette önemli yurtdışı pazarları. Bu ülkelere ürün ihrac eden yerli firmalar içinse yeni ürünlerini müşterilerine duyurmak en büyük sorunlardan biri. Ar-ge çalışmaları sonucu üretilen özgün tasarımlar rakip firmalardan saklanmalı, güvenli bir şekilde yenilikler ile iletilmeli. Bunun için şifreli, firmaya özel, yüksek güvenlikli, mobil ve bilgisayar destekli B2B ve bayi otomasyon yazılımları üretiyoruz.

TASARIMLARINIZ GÜVENDE


Emek verip ürettiğiniz özel tasarımlar diğer firmalarca görülemez. Sadece izin verdiğiniz firmalar, sizin onayınız ile ilgili kategorileri görebilirler. Artık çalışmaktan vazgeçtiğiniz firmalar olursa; giriş izinlerini askıya alabilirsiniz. Böylece artık sisteme giriş yapamazlar. Bu sistemle tasarımlarınız güvenlik altına alınır. Ayrıca Google gibi arama motorlarına gösterilmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır.

 

KOLAYCA SİPARİŞ ALIN!

Dünya'nın her yerinden kolayca sipariş alın. Dilerseniz pdf olarak dilersenizde mail olarak siparişlerinizi çıktı alın. İstediğiniz tüm detaylar A4 olarak karşınıza gelsin. Siparişi kolayca başlatın ve ticaretinize zaman kaybetmeden devam edin!

SADE, ANLAŞILIR YAZILIM

Piyasadaki kimi yazılımların arayüz tasarımları oldukça karışık. Mesleği bilgisayar üzerine olan insanlara dahi karmaşık gelen bu arayüz tasarımları üzerinde keyifle çalışmak oldukça zor. Neyi nerden bulacağınız muamma. Biz Atlantik Ajans olarak bu durumun farkındayız ve müşterilerimize doğru ve kaliteli yazılım çözümleri sunuyoruz. Bir pencerede neyi görmek istiyorsanız onu kodluyoruz. Kullanmadığınız, istemediğiniz hiçbir şeyi önünüze getirmiyoruz. Böylece siz ve müşterileriniz için kullanımı kolay, arayüzü kullanışlı yazılımlar üretiyoruz. Yazılımcılarımız istikrarlı ve hızlı çalışan yazılımlar için ar-ge çalışmalarına sürekli devam etmektedirler.

HAZIR PAKET YOK !

Bir paket yazılım aldığınızda içinde yüzlerce özellik olabilir. Çok özellik olması iyi birşey gibi görünsede aslında zaman kaybından başka birşey değildir. Çünkü paket yazılımın bütün özelliklerini bir arada kullanmanız ilk başta zor gelir.


Herkese hitap eden paket yazılımların kullanmadığınız birçok özelliği barındırması, sizi yeni arayışlara itebilir. Özellikle yazılım firmasının sizin istediğiniz şekilde yazılımı sadeleştirmesi mümkün değilse, bu durumda verdiğiniz para tabiri caizse "çöp" olabilir. Piyasadaki bu durumun farkında olarak bütün bu olumsuz durumları yaşamamanız için size özel B2B yazılım üretiyoruz.


Bir kere yaptırın, bir ömür kullanın!