Kurumsal Kimlik

Her start-up'ın olmazsa olmazı kurumsal kimlik, sanalda yeni yeni var olan ancak senelerdir ticaretle uğraşan firmaların da tercihi. Yeni bir müşteri ile tanışırken uzatılan kartvizit, sipariş geçerken kullanılan info@siteadi.com mail adresi, Facebook, Instagram gibi sosyal mecralarda aktif olmak... Bütün bunlar kaliteli ve ciddi bir firmanın online iş yaşamında varlığını gösteren ve faydalı çalışmalardır.

İlk İzlenim

Türkiye'de bir fuara katılıyorsunuz. Onlarca potansiyel müşterinizle belki ilk defa yüz yüze geleceksiniz. Bu görüşmede size en çok lazım olan ürün kesinlikle kaliteli bir kartvizittir. Size özel tasarladığımız kurumsal kimliğin ilk adımı olan kartvizitte; logo, ünvan, isim soyisim, website adı, kurumsal mail adresi, adres ve telefon bilgileri bulunmaktadır.

LOGO

Firmanın ilk bıraktığı intibada, logonun yeri çok önemlidir. İşinizi ve kültürel değerlerinizi ön plana çıkartarak çarpıcı bir logo tasarımı yaptırabilirsiniz. Yetenekli grafik ekibimizin sizler için hazırlayacağı özgün tasarımlardan dilediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. 

AFİŞ - BANNER

Ürünlerinizi özel tasarımlarla görsel olarak zenginleştiriyor ve sunumlarınızda sizlere kolaylık sağlıyoruz.

TASARIM ÇÖZÜMLERİ

Yeni kurulan firmalar için gerekli, broşür, kartvizit, poster, el ilanı, bilboard gibi tüm tasarım ihtiyaçlarını üstlenerek kaliteli ve etkili çözümler üretiyoruz.