Photoshop Uygulama İşlemleri

Profesyonel stüdyolarımızda elmas çekimi, pırlanta çekimi, altın çekimi, gümüş çekimi yapmaktayız. Çekimler sonrası görseller bilgisayarda işlenerek en güzel şekilde sunulmaktadır.

Ürün çekimlerini profesyonel stüdyolarımızda çektikten sonra Photoshop ile temizlik, ışıklandırma, gölgelendirme ve arkaplan ayarlamalarını yapıyoruz. Aşağıdaki örneklerde de görebileceğiniz gibi işlemler sonrası ürünlerin kalite ve detayı son derece net bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır. Görsellerin kalitesi satışları etkilediğinden Photoshop işlemlerimizle müşterilerimizin ticarette başarıyı yakalamaları için destek veriyoruz. Bu işlemlerimizi uzman ekip ve son teknoloji makinalarımız ile üst düzey şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Görselliğin son derece önem kazandığı hatta popülerite olduğu bu çağ da Photoshop’un önemi günden güne artmaktadır. Ödüllü fotoğraf yarışmaları olsun, doğa ile alakalı manzaralı fotoğraflar olsun bu çeşit yarışmalarda dahil Photoshop’un önemi gittikçe yayılmaktadır. Buna istinaden 2002 yılından beri bu sektörde alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.