Profesyonel yazılım ekibimiz, firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kolay kullanımlı, firmaya özel yazılım üretmektedir. Siz de karmaşık programlardan sıkıldıysanız, daha basit, sade bir arayüz arıyorsanız ofisimizi ziyaret edin! Hemen Kuyumcukent ofisimize gelin, ekibimizle iletişime geçin! 

SİZE ÖZEL YAZILIM

Firmanızın ihtiyaçlarını dinliyor, sizler için en doğru çözümleri üretiyoruz. Amacımız yazılım yeteneğimiz ile işlerinizde vakitten tasarruf etmenizi sağlamak. Böylece daha verimli çalışabilir ve son teknolojiyi işinizde kullanabilirsiniz.

SON TREND E-TİCARET

Avm'lerin kapanmaya yüz tuttuğu son yıllarda, sanal mağazalar 7/24/365 sürekli aktif olma özelliğini koruyor. Bol trafikli ve yoğun iş tempolu şehir yaşantısında, epey zaman harcayarak fiziksel alışveriş yapmak git gide azalıyor. Bu yüzden e-ticaret yazılımımız ile firmaları Türkiye ve dünya pazarına açıyoruz.


Fiziksel mağaza satışlarında müşteri ile mağaza arası uzaklık satışı belirleyici bir etkendir. E-ticarette ise 1000 kilometre uzaklık olsa dahi satış yapılabilmektedir. Diyarbakır'dan online sipariş veren bir tüketici kolayca alışverişini tamamlayabilmektedir. E-ticaretin avantajını siz de kullanarak kısa bir zaman içinde sanal dünya üzerinde yerinizi alabilirsiniz.

KOLAY POS

Türkpos, Iyzico, Payu, Ipara ödeme sistemleri ile ödemelerinizi düşük komisyonlar ile online olarak tahsil edin. Kriptolu sistemde müşterilerinizin bilgileri şifreli olarak alınır ve veritabanında tutulmaz. SSL korumalı e-ticaret websitesi için iletişime geçin.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *