Profesyonel Takı ve Mücevher Çekimleri

Takı ve mücevher çekimi, ürünlerin daha kaliteli bir şekilde insanlara gösterilmesi için profesyonel stüdyoda yapılan fotoğraf çekimlerini kapsar. Satışların artması ve yeni siparişler almak için oldukça önemli bir konudur.

Fotoğraf çekiminde ışık, gölge, açı ve renklere çok önem veriyoruz. Altın çekimlerinde profesyonel bir ekran kullanılmalı, ışık ve açı ayarlamaları düzgün yapılmalıdır. Kimi takı satan firmalar kendi bünyelerinde kurdukları basit fotoğraf stüdyolarıyla kendi içlerinde bu işlemleri yapmaktadırlar. Ancak yeterli ekipman kullanılmadığında, özellikle pırlanta ürünlerde taşlar bulanık çıkabilmektedir. Ürün detayları satış için çok önemli olduğu için pırlanta, altın, gümüş çekimlerinde en net fotoğraflar seçilmeli ve kullanılmalıdır. 15 yıldır çarşıdaki (Sultanahmet) müşterilerimize güvenle hizmet ettik ve yüzlerce müşterimiz oldu. 2017 itibariyle Kuyumcukent'te, 2. şubemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Altın çekimi yapan bir ajans olarak, altın yüzük, altın kolye, altın küpenin yanı sıra gümüş kolye, gümüş yüzük, gümüş takı seti çekimleri de yapmaktayız. Pırlanta çekimlerimiz de mevcuttur. Stüdyolarımızda doğru ekipmanları kullanarak en iyi netlik ve parlaklıkla çekimlerimizi tamamlayıp müşterilerimize teslim ediyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile satışlarınızı arttırmayı hedefliyoruz.

GÜVENLİK!

Son teknoloji, 7/24 güvenli ofisimizde özel tasarımlarınız kilitli kasamız ile güven altında! Tasarımlarınız ve ürünleriniz, asla başka firma çalışanlarına gösterilmez!

ALTIN ÇEKİMLERİ

Altın çekimi, kuyumcuların ürünlerini müşterilerine sunmak, web site ve kataloglarında kullanmak için yaptırdıkları fotoğraf çekimlerini kapsar. Fotoğrafları çekilen ürünler dekupe işlemleri ardından katalog, web site, afiş, poster gibi değişik amaçlar için kullanılırlar.

GÜMÜŞ ÇEKİMLERİ

Gümüş takıların fotoğraf çekimleri, ürünlerin detaylarını en iyi şekilde gösterebilmek için doğru ışık ve açı ayarlamasıyla titizlikle çekilir. Dekupe işlemlerinin ardından gerek e-ticaret sitelerinde, gerek katalog çalışmalarında kullanılabilir. 

MÜCEVHER ÇEKİMLERİ

Değerli maden eşyalarınızı titizlikle teslim alıyor ve takıların en ince ayrıntılarını, fotoğraf çekimlerinde öne çıkarıyoruz. Özel tasarım mücevher ürünlerinizin yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını çekiyoruz. 

Kuyumcukent ve Sultanahmet'teki şubelerimiz ile kuyumculuk dünyasının tam merkezinde yer alıyoruz. 2000li yıllarında başından günümüze binlerce kuyumcu firmasına hizmet verdik. 14, 18, 22 ayar altın takılardan tesbihlere, gümüş yüzüklerden pırlantalı setlere kadar birçok farklı takı ve mücevher çeşidini fotoğrafladık. Sektörde en kaliteli ve en net takı fotoğrafçılığı konusunda iddialıyız! Ücretsiz demo çekiminizi Atlantik Ajans'a yaptırmadan karar vermeyin.