İÇ MEKAN FOTOĞRAFÇILIĞI

İç mekanda fotoğraf çekmek göründüğü kadar kolay bir işlem değildir. Kapalı mekanlarda profesyonel fotoğraf çekmek için yapay ışık altında daha önceden çalışma tecrübesine sahip olmak gerekiyor. Çünkü yapay ışıklandırmalar varken çekim yapmak, doğal bir ortamda çekim yapmaktan çok daha zordur. Biz gerekli ayarlamaları sizler için yaparak en güzel sonuç için kompozisyon oluşturuyoruz.

Genelde iç mekan ve dış mekan çekimleri için aynı lensler kullanılır fakat bu yanlıştır. İç mekan ve dış mekan çekimlerinde lensler ve kamera ayarları değişmelidir. Aksi taktirde istenilen verim alınamaz, elinizde sonuç olarak kalitesiz resimler kalır. Bu yüzden iç mekan çekimi için tecrübeli ve bu işi layığıyla yapabilecek bir firmayla çalışmalısınız. Biz Atlantik Ajans olarak,  sektörde 15 yıllık tecrübemizle sizlere iç mekan çekim hizmetini en kaliteli şekilde sunuyoruz.

HD KALİTEDE FOTOĞRAFLAR

İster iç mekanda, ister dış mekanda son derece net fotoğraflar için bizi tercih ederek eşsiz bir hizmet ve kaliteye sahip olabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin.

DIŞ MEKAN FOTOĞRAFÇILIĞI

Dış mekan çekimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilmek için fotoğrafçının ayrıntılara dikkat etmesi ve günün uygun saat diliminde fotoğraf çekmesi gerekmektedir. Zira hava durumuna göre kullanılacak ekipmanlar belirlenmektedir. Doğru ışığı elde etmek için güneş ışığının patlama etkisini azaltmak adına doğru bir zaman belirlenmelidir. Konu dış mekan fotoğrafçılığı olduğunda profesyonel bir desteğe olan ihtiyaç daha da artmaktadır.

Atlantik Ajans olarak sektörde geçirdiğimiz 15 yıl içinde birçok iç ve dış mekan çekimi gerçekleştirdik. İki çekim türünde de yeterli tecrübeye ve yetkinliğe sahibiz. Kaliteli hizmet almak için bizi tercih edin!