ETKİLEYİCİ TASARIM

Yoğun katılımın olduğu uluslararası fuarlarda, rakiplerinizden öne çıkıp markanızı tüm dünyaya duyurabilirsiniz. Sadece 3-4 günlük reklam çalışması ile yeni müşteriler kazanarak firmanızı büyütebilirsiniz.
Görsel : 12 - 15 Ekim 2017 Istanbul Jewelry Show'da Maruf Gold için hazırladığımız özel tasarım branda üzerine yüksek kalitelide basılarak asılmıştır.  

Markanıza özel en etkili tasarımlar için bizi tercih edin!

POSTER TASARIMI

Posterler mağaza içlerinde ve dış ortamlarda hedef kitleye gösterilmektedir. Genel olarak; iett duraklarındaki ışıklı standlardan fuaye alanlarındaki duvarlara kadar farklı alanlarda poster reklamlarına rastlıyoruz. Büyüklükleri farklı olsada görsel zenginlik ve vurguladığı mesajlarla bu reklamlar, hepimizin ilgisini başarılı bir şekilde üzerine çekiyor.

Markaya olan katkısı değişkenlik gösterebilir ancak doğru zamanda doğru mesajla hedef kitle önüne çıkıldığında yüksek oranda geri bildirim beklenebilir. Örneğin; bir lise önündeki otobüs durağına "liselilere özel 1 menü alana 1 menü bedava!" şeklinde bir poster-reklam çalışması başarılı bir kampanya olacaktır.

Kampanyalarınızı efektif bir şekilde sunmanın en görsel yollarından birisi olan posterler ile kampanya dönüşüm oranlarınızı artırın! Son derece net görseller ile ilgi çekerek rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz.

VE DAHA FAZLASI..


Kartvizitten antetli kağıda kadar farklı tasarımlarla firmanızın kurumsal kimliğini en güzel şekilde oluşturuyoruz. Böylelikle katıldığınız bir toplantıda, insanlara uzatabileceğiniz bir kartvizit, notlar alabilmek için kullanabileceğiniz antetli kağıdınız olur. Afiş, banner, poster, katalog çalışmaları ile de her zaman yanındayız. Ek olarak baskılı ajanda gibi toptan promosyon ihtiyaçlarınız için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.