Websiteniz ile bağlantılı, QR kod destekli mobil yazılım çözümlerimiz ile çağa ayak uydurun! Hem zamandan kazanın hem de işlerinizin takibi kolaylaşsın. Atlantik Ajans Ekibi olarak müşterilerimize yenilikler sunmaya devam ediyoruz!

GELECEK MOBİLDE !

Günümüzde  "el altında" olan nesnelerin önemi giderek artıyor. Akıllı mobil cihazlar bunlardan yalnızca biri. İnternet alışverişlerini, fatura ödemelerini, para transferlerini 4,5 G kullanarak herhangi bir noktadan yapabilmek mümkün.


İş yaşamında; ofis ve atölye ortamında, sürekli yapılan işlerin artık mobil telefonlardan yapılıyor olması büyük zaman tasarrufu sağlıyor. Örneğin sucuyu aramak istediğinizde önceden telefon edip söylerken şimdi uygulama ile hatta whatsapp üzerinden su isteyebiliyorsunuz.


Giderek hayatımıza dahil olan mobil uygulamalar ile sadece iş hayatı daha kolay hale gelmiyor. Çağın gereklerini yerine getirip iç ve dış piyasada yeni müşteriler ile olan ilişkilerin son teknoloji mobil cihazlar üzerinden yapılıyor olması ayrıca firmaya büyük bir prestij sağlıyor.

ZAMANDAN TASARRUF

İş yaşamında zaman çok önemli. Verimli çalışmanın ve daha çok üretmenin temeli zaman yönetiminden geçiyor.

Günümüzde firmalardan sipariş alırken excel tablolarıyla çokça vakit kaybedilmektedir. Bu zorlukları ve vakit kayıplarını mobil çözümler ile kolayca aşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak!

HER NOKTADAN ERİŞİM

Yurtdışında bir fuara katılıyorsunuz ancak dizüstü bilgisayarınızı yanınıza almadınız mı ? Telaş etmeyin ! Mobil yazılımımız ile uçağınızı beklerken işlerinizi uzaktan takip edin ! Birkaç dokunma ile işinize kolayca kaldığınız yerden devam edin!

B2B Yazılım

Firmalar arası kullanabileceğiniz, sipariş süreçlerini kolaylaştıran ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan b2b yazılım sayfamıza göz atmak için yandaki resme tıklayın!